Na czym polega praca fordanserki?

Załóżmy, że dziś wieczorem masz w końcu ochotę wyjść z domu i się dobrze zabawić w jakimś klubie. Normana rzecz po ciężkim dniu czy nawet tygodniu. Zabawić, czyli posiedzieć ze znajomymi, wypić kilka piw lub drinków, posłuchać dobrej muzyki, porozmawiać, a może potańczyć, poderwać jakieś fajne dziewczyny, pobawić się także z nimi i tak dalej. Nie ma w tym nic dziwnego, wolny czas spędza w ten sposób bardzo wielu ludzi i jest to całkowicie naturalne. Jaki lokal wybierzecie więc ze znajomymi na swoją eskapadę? Jeżeli macie w planach obskoczyć kilka, to w którym zatrzymacie się najdłużej? W tym, w którym jest najlepszy klimat, oczywiście. Co jednak tworzy klimat, oprócz banałów w stylu wystroju czy puszczanej muzyki, które także są ważne? To jasne, że towarzystwo, które w klubie przebywa i to jak się bawi. Ile jest w nim dziewczyn i na ile są one atrakcyjne i zainteresowane zabawą.

Doskonale wiedzą o tym właściciele klubów, dlatego też działają oni w tej kwestii już od jakiegoś czasu, tak by goście byli zadowoleni. No tak, ale w jaki sposób właściciele mogą wpływać na bawiących się w klubie ludzi, w tym panie? Ano mogą i robią to, zatrudniając fordanserki. Kim jednak jest taka fordanserka? Jest to określenie dość nowe, z którym na pewno nie każdy miał okazję się zaznajomić i nie każdy wie, co ono oznacza, a raczej kogo. Fordanserka jest to dziewczyna, która mówiąc w skrócie, ma swoją osobą uatrakcyjniać lokal w taki sposób, by przybywający do niego klienci, głównie panowie, mieli ochotę w nim pozostać dłużej. Mówiąc bardziej szczegółowo, jej praca polega na udawaniu zwykłego gościa klubu, jednak takiego, który świetnie się tutaj bawi. Tańczy żywo na parkiecie, uśmiech nie schodzi z jego ust, żartuje, rozmawia, siedzi ze znajomymi i tak dalej. Jeżeli do klubu wejdzie bowiem grupa młodych mężczyzn nastawionych na mocne wrażenia i zobaczy, że na parkiecie bawi się grupa atrakcyjnych, seksownych, młodych kobiet, to rośnie szansa, że w tym klubie zostaną i zostawią także trochę grosza. To oczywiście na rękę jest właścicielom lokali, którzy przekalkulowali sobie, że bardziej opłaca się zapłacić atrakcyjnym fordanserkom niż narażać się na utratę głównie męskiej, bogatej klienteli.

Jaka dziewczyna jednak może zostać fordanserką? Jest to bowiem na pewno zawód, do którego nie każda pani się nadaje. Na pewno musi to być dziewczyna, która lubi zabawę, bo do tego nie można się zmuszać. Nie ma co ukrywać, ważny jest wygląd zewnętrzny i ogólna prezencja. Dziewczyna musi być młoda, ładna, seksowna, zadbana i atrakcyjnie wystrojona. Musi się umieć świetnie bawić, dobrze tańczyć i swobodnie poruszać po parkiecie. Dobrze też by była rozmowna, wygadana, otwarta – to tak na wypadek, gdyby któryś z gości nabrał ochoty na bliższą znajomość. Dla wielu dziewczyn taka praca jest istnym rajem. Nie dość, że mają okazję wybawić się za wszystkie czasy, to jeszcze dostają za to pieniądze. Nie jest to jednak takie proste zajęcie, jak mogłoby się wydawać, do tego trzeba zwyczajnie pasować.

Comments Closed

Comments for this post are now closed.