Idealne gadżety podróżnicze, dobre przy braku pomysłu na prezent.

Jedną z najpopularniejszych form reklamy jest dystrybucja wśród klientów i potencjalnych klientów gadżetów z firmowym logo. Ma to swoje zalety – jest tanie, praktyczne i lubiane przez odbiorców – szczególnie tych, którzy mają już dosyć ulotek, wizytówek, nazywając je zbędną makulaturą. Gadżety reklamowe na szczęście zbędne nie są – ze względu na przydatność. Jeśli dobrze dobierzemy gadżet do odbiorców, wtedy mamy pewność, że materiał reklamowy zostanie z nimi na dłuższą chwilę, i że nasz logotyp konsekwentnie będzie utrwalał się w ich umysłach.

Każda branża korzysta z innego rodzaju gadżetów. Branża farmaceutyczna będzie skłonna rozdawać pudełka z miętowymi cukierkami w kształcie tabletek, długopisy przypominające strzykawki. Branża motoryzacyjna to gadżety bezpośrednio związane z samochodami. Dla swoich klientów najczęściej firmy motoryzacyjne zamawiają akcesoria do samochodów – wkładki zapachowe, przyrządy do odśnieżania, breloki do kluczyków. A co z branżą transportową i związaną z podróżami? W tym artykule postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązania dla firm, których klienci korzystają z usług przewozowych i związanych z podróżowaniem.

Niezliczoną ilość gadżetów dla swoich klientów zamawiają linie lotnicze. Zamiast rozdawać podróżnym zwykłe długopisy można pomyśleć kreatywnie i zdecydować się na praktyczne akcesoria podróżnicze. Nowością są antystresowe gadżety, ale nie w formie piłeczek, a małych samolocików. Gadżet nadaje się dla dorosłych, ale przypadnie też do gustu każdemu dziecku. Można również zamówić na indywidualne zlecenie breloki w kształcie samolotów. Istnieje możliwość przygotowania każdego modelu samolotu, lecz takie zamówienia są odpowiednio dłużej realizowane i pojawia się minimalna wielkość zamówienia, na przykład przynajmniej 10 tysięcy sztuk. Fajną propozycją jest opaska na oczy ułatwiająca zasypianie. Bezpośrednio kojarzy się z lataniem i będzie ciekawym upominkiem dla klientów linii lotniczych. Praktycznym upominkiem są też słuchawki do muzyki.

Firmy transportowe przewożące pasażerów autokarami najchętniej zamawiają dla swoich klientów długopisy. Warto jednak odważyć się na odrobinę kreatywności i zdecydować się na bardziej charakterystyczne dla branży przewozowej akcesoria. Taką propozycją są na przykład zawieszki bagażowe z możliwością wpisania danych osobowych, Ułatwia to identyfikację walizki w zatłoczonym luku bagażowym i w razie ewentualnego zaginięcia jest pomocne w namierzaniu zguby. Gadżety, które również mogą się sprawdzić to kubki termiczne, termosy, małe torebki na dokumenty podróżne, kalendarzyki i kalendarze ścienne, breloczki o kluczy.

Gdzie szukać najlepszych gadżetów firmowych? Sklep z gadżetami najlepiej znaleźć w internecie. Dzięki wirtualnemu katalogowi z przedmiotami można w szybki sposób znaleźć coś dla siebie. Jednym kliknięciem wgrywa się wybrane rzeczy i na podstawie wizualizacji z logotypem dokonuje się potwierdzenia zlecenia. Czas dostawy gadżetów zwykle jest krótki i wynosi około tygodnia.

Comments Closed

Comments for this post are now closed.